Plemenné žrebce 2019

Reklamný prúžok

Plemenné žrebce a ID 2019

friz.jpg
FURMANI Termíny Blesovce - Výsledky
Blesovce - Výsledky

súťaž č.1
štar.číslo Meno furmana Bydlisko kôň kôň Trestné body Čas umiestn.
6. Játy Patrik Pšurnovice Bandy Litvor 0 2;13;40 3
9. Kitaš Pavol Golianovo Narex Cila 0 1;54;77 1
2. Podolan Milan Lubina Nacho Bečvanský Nacho bečvanský 1 0 1;59;73 2
7. Gnida Daniel Vitanová Buro Valér 0 2;15;55 4
5. Dobrotka Luboš Chrenovec Jumbo Waldens 47 3;46;21 10
10. Matejík Jozef Chocholná Bret Jantár 0 2;16;78 5
1. Halás Jozef PD Podolie Brenda Silva 5 01:52:54 9
8. Kubelák Miroslav Bánovce n. Bebravou Kamila Alica 0 2;29;88 7
4. Jakubík Tomáš Slopná Pejo Lugoša 0 2;28;49 6
3. Pavelek Pavol Uhrovec Lukáš Rio 0 2;57;07 8
súťaž č.2
štar.číslo Meno furmana Bydlisko kôň kôň súťaž č.2 umiest.
6. Játy Patrik Pšurnovice Bandy Litvor 2;47;49 1
9. Kitaš Pavol Golianovo Narex Cila 2;59;37 4
2. Podolan Milan Lubina Nacho Bečvanský Nacho bečvanský 1 3;19;24 8
7. Gnida Daniel Vitanová Buro Valér 2;54;78 2
5. Dobrotka Luboš Chrenovec Jumbo Waldens 2;56;12 3
10. Matejík Jozef Chocholná Bret Jantár 3;04;42 5
1. Halás Jozef PD Podolie Brenda Silva 3;13;93 7
8. Kubelák Miroslav Bánovce n. Bebravou Kamila Alica 3;07;76 6
4. Jakubík Tomáš Slopná Pejo Lugoša 3;51;17 9
3. Pavelek Pavol Uhrovec Lukáš Rio 4;48;82 10
súťaž č. 3

štar.číslo Meno furmana Bydlisko kôň kôň súťaž č. 3 umiest.
6. Játy Patrik Pšurnovice Bandy Litvor 24,9 1
9. Kitaš Pavol Golianovo Narex Cila 22,1 4
2. Podolan Milan Lubina Nacho Bečvanský Nacho bečvanský 1 23 2
7. Gnida Daniel Vitanová Buro Valér 19 6
5. Dobrotka Luboš Chrenovec Jumbo Waldens 22,2 3
10. Matejík Jozef Chocholná Bret Jantár 10 10
1. Halás Jozef PD Podolie Brenda Silva 21,5 5
8. Kubelák Miroslav Bánovce n. Bebravou Kamila Alica 17,7 8
4. Jakubík Tomáš Slopná Pejo Lugoša 18,8 7
3. Pavelek Pavol Uhrovec Lukáš Rio 11,75 9
Cel. umiestn.
štar.číslo Meno furmana Bydlisko kôň kôň Body celkom Cel. umiestn.
6. Játy Patrik Pšurnovice Bandy Litvor 5 1
9. Kitaš Pavol Golianovo Narex Cila 9 2
2. Podolan Milan Lubina Nacho Bečvanský Nacho bečvanský 1 12 3
7. Gnida Daniel Vitanová Buro Valér 12 4
5. Dobrotka Luboš Chrenovec Jumbo Waldens 16 5
10. Matejík Jozef Chocholná Bret Jantár 20 6
1. Halás Jozef PD Podolie Brenda Silva 21 7
8. Kubelák Miroslav Bánovce n. Bebravou Kamila Alica 21 8
4. Jakubík Tomáš Slopná Pejo Lugoša 22 9
3. Pavelek Pavol Uhrovec Lukáš Rio 27 10


štar.číslo Meno furmana Bydlisko kôň kôň súťaž č.2
 

jazdecke

Reklamný prúžok

Prečítajte si

Reklamný prúžok

Furmanské súťaže

Main page Contacts Search Contacts Search